Stacja COM

Jest to uniwersalna stacja przelotowa lub końcowa – może być stosowana praktycznie we wszystkich systemach oferowanych przez firmę Aerocom, ale jej zalety uwidaczniają się szczególnie gdy jest ona elementem systemu AC 3000.

Dzięki mikroprocesorowemu sterowaniu stacja COM wysyła przechowywane pojemniki w pełni automatycznie na wybrany adres.

Pojemniki transportowe nadchodzą z góry lub z dołu. Nadchodzące pojemniki osiadają łagodnie na poduszce powietrznej i są gromadzone w tłumiącej dźwięki skrzynce odbiorczej.

Funkcjonalność przede wszystkim

Wyjątkowe walory użytkowe stacji nadawczo-odbiorczych AC 3000 doskonale potwierdzają się w zastosowaniach szpitalnych. Przechowywanie pojemnika, automatyczna wysyłka i system hamowania nadchodzącej przesyłki, czy ergonomiczny wyświetlacz dotykowy klasy „industrial grade”, to tylko przykładowe ich zalety.

wyświetlacz_dotykowy

Stacja COM występuje również w wersji wandaloodpornej. Takie rozwiązanie jest przydatne w szpitalach, gdzie stacje muszą być umieszczone w miejscach dostępnych dla osób postronnych. Stacja wyposażona jest w system kontroli dostępu, oparty o karty RFID, który jednocześnie rejestruje i personalizuje odbiór i nadawanie przesyłek.