Transmarket – największy dostawca instalacji poczty pneumatycznej w Polsce

Firma Aerocom zawsze stawia na współpracę z najbardziej wiarygodnymi lokalnymi dostawcami poczty pneumatycznej. W Polsce takim naturalnym partnerem dla firmy Aerocom jest Transmarket – lider polskiego rynku poczty pneumatycznej.

Ponad 280 zrealizowanych, działających systemów poczty pneumatycznej, największa liczba zadowolonych klientów oraz profesjonalny, sprawdzony serwis techniczny stawiają nas na pozycji lidera polskiego rynku poczty pneumatycznej. Transmarket działa już od ponad 20 lat stale rozszerzając swój asortyment i skutecznie docierając do nowych klientów, którzy poszukują wydajnych i bezawaryjnych systemów przesyłowych.

Transmarket – wiarygodna i rozpoznawalna firma

Nasza firma zajmuje się wyłącznie instalacjami poczty pneumatycznej. Dlaczego? – Bo TO właśnie robimy najlepiej. Ścisła specjalizacja, silny, niezawodny serwis techniczny, korzystne położenie w centrum Polski pozwala nam na szybkie rozwiązywanie problemów klientów.

Wiedza i doświadczenie zgromadzone przez ponad 20 lat działalności, pozwoliły nam zdobyć zaufanie i uznanie wielu poważnych użytkowników naszych systemów. Dzięki temu, Transmarket w Polsce (podobnie jak i Aerocom w świecie) to dobrze rozpoznawalna firma, która od wielu lat cieszy się zaufaniem prestiżowych klientów ze środowisk medycznych, przemysłu, handlu, finansów i innych branż.

Transmarket – kompetencja i prefekcja

Instalacje które oferujemy różnią się strukturą i stopniem złożoności – od dwóch do kilkuset stacji nadawczo-odbiorczych, ale wszystkie posiadają jednakowe cechy funkcjonalne: niezawodność i trwałość działania oraz wysoką wydajność.

Jesteśmy w stanie przygotować instalacje poczty pneumatycznej do dowolnych zastosowań, jednak naszą ambicją pozostaje zawsze przygotowanie instalacji dopasowanej do wyrażanych przez klienta potrzeb.

Transmarket – współpraca i partnerstwo

Projektowanie, nadzór, doradztwo to również nasze kompetencje.
Zobacz więcej – tutaj.