Stacja TITAN

Jest to uniwersalna stacja przelotowa lub końcowa – może być stosowana praktycznie we wszystkich systemach oferowanych przez firmę Aerocom, ale jej zalety uwidaczniają się szczególnie gdy jest ona elementem systemu AC 4000.

Dzięki mikroprocesorowemu sterowaniu stacja TITAN wysyła przechowywane pojemniki w pełni automatycznie na wybrany adres.

Pojemniki transportowe nadchodzą z góry lub z dołu. Nadchodzące pojemniki osiadają łagodnie na poduszce powietrznej i są gromadzone w tłumiącej dźwięki skrzynce odbiorczej.

Wysokiej klasy wyświetlacz dotykowy 7″ (opcjonalnie 9″) zapewnia operatorowi wygodną obsługę urządzenia. Stację można wyposażyć w funkcję przechowywania zabezpieczonej przesyłki w bębnie stacji do chwili odebrania jej przez upoważnionego adresata. Nieodebranie przesyłki w określonym czasie spowoduje odesłanie jej do nadawcy. Ta funkcjonalność nie blokuje odbioru do kosza zwykłych przesyłek.

Stacja TITAN dostępna jest również w wersji antybakteryjnej. Posiada wtedy filtr HEPA H13 oraz powłokę antybakteryjną na obudowie oraz na wyświelaczu, co stanowi doskonałe uzupełnienie rurociągów antybakteryjnych.

 

Funkcjonalność przede wszystkim

Wyjątkowe walory użytkowe stacji nadawczo-odbiorczych AC 4000 doskonale potwierdzają się w zastosowaniach szpitalnych.