Co nowego?

28 czerwca 2023

Centrum Dystrybucyjne TJX w Sulechowie


 

W czerwcu 2023 uruchomiliśmy rozległy system Aerocom 160 w Centrum Dystrybucji TJX Europe w Sulechowie. Instalacja będzie wspierać procesy logistyki wewnętrznej w tym największym w Europie i liczącym ponad 6 ha magazynie TK Maxx.

4 czerwca 2018

Aerocom International Sales Meeting


W dniach 3-6 maja 2018 w Hotelu Naman w Da Nang, Wietnam, odbyła się impreza Aerocom International Sales Meeting. Uczestniczyli w niej przedstawiciele sieci dystrybucyjnej Aerocom z ponad 80 krajów świata. W ramach wykładów i prelekcji omówiono m.in. zalety najnowszego systemu AC4000 wraz ze stacjami samowyładowczymi obsługującymi zwykłe pojemniki. Odniesiono się tu do przykładów ostatnich, dużych realizacji – Centralnego Szpitala Uniwersyteckiego Henri Mondor w Paryżu i Szpitala Uniwersyteckiego w Lipsku, gdzie pracuje hiper-system liczący ponad 32 km rur pocztowych. Ponadto, goście mieli okazję zwiedzić Vinmec International Hospital z instalacją AC3000 dostarczoną przez lokalnego przedstawiciela Aerocom.

26 listopada 2016

Poczta pneumatyczna w Szpitalu Bielańskim


szpital-bielanski-front

W Szpitalu Bielańskim w Warszawie uruchomiliśmy instalację poczty pneumatycznej Aerocom AC-3000. System wyposażono w stacje Trend, wyróżniające się podwyższoną niezawodnością i wydłużonymi okresami międzyprzeglądowymi. Jest to druga  nasza instalacja szpitalnej poczty pneumatycznej w tej placówce; pierwszą dostarczyliśmy w 2003 roku. Przeczytaj więcej.

3 marca 2016

Poczta Pneumatyczna w TJX European Distribution


tjx1

Uruchomiliśmy system poczty pneumatycznej Aerocom AC-3000 w Centrum Logistycznym TJX European Distribution Sp. z o.o. we Wrocławiu. TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 440 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 3300 sklepów w 8 krajach. Przeczytaj więcej

1 grudnia 2015

Szpitalna Poczta Pneumatyczna w Międzylesiu


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uruchomiliśmy  szpitalną instalację poczty pneumatycznej Aerocom AC-3000 w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.  Zastosowaliśmy najnowsze stacje Trend, posiadające rozszerzone funkcje użytkowe oraz wydłużone okresy międzyprzeglądowe. Odwiedź stronę Szpitala http://www.mssw.pl.

30 maja 2015

Szpitalna Poczta Pneumatyczna w Warszawie


szp_kopernika

Uruchomiliśmy instalację poczty pneumatycznej Aerocom AC-3000 w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci przy ul. Kopernika 43. System służy do szybkiego transportu próbek materiału biologicznego z oddziałów łóżkowych i bloku operacyjnego do Laboratorium. Odwiedź stronę Szpitala:  http://www.wsdz.pl.

 

15 kwietnia 2015

Poczta pneumatyczna w Reckitt Benckiser


rb_1

W fabryce RB Production (Poland) Sp. z o.o. w Nowym Dworze Maz. uruchomiliśmy instalację łączącą linię technologiczną do produkcji środków do zmywarek Finish  z laboratorium, służącą do transportu próbek. Z uwagi na wymagania technologiczne i dużą liczbę pobieranych próbek instalacja znamionuje się bardzo wysoką szybkością przesyłu. Finish jest światowym liderem środków do zmywarek. Jest to również marka nr 1 w Polsce. Produkt ten ma rekomendację największych producentów zmywarek.

 

 

30 grudnia 2014

Szpitalna poczta pneumatyczna w Chrzanowie


szp_chrzanów

W Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie zainstalowaliśmy system poczty pneumatycznej Aerocom AC-3000, służący do transportu próbek materiału biologicznego z oddziałów łóżkowych do laboratorium. Szpital  dysponuje 530 łóżkami na 21 oddziałach szpitalnych oraz 18 specjalistycznymi poradniami przyszpitalnymi. Jest największym, najbardziej nowoczesnym szpitalem w Zachodniej Małopolsce z szeroką bazą diagnostyczno-zabiegową i zapleczem logistycznym, zapewniającym pacjentom standard usług medycznych na poziomie europejskim.

 

1 października 2014

Szpitalna poczta pneumatyczna w Siedlcach


szp_sieMazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z o.o. posiada już instalację poczty pneumatycznej Aerocom AC-3000, produkt światowego potentata w rozwiązaniach szpitalnego transportu pneumatycznego. System służy do szybkiego transportu próbek materiału biologicznego z oddziałów łóżkowych do laboratorium. Zastosowano stacje COM 110 mm w wersji wandaloodpornej, co skutecznie chroni je przed uszkodzeniem przez osoby postronne. Karty dostępowe RFID umożliwiają personelowi szybko i wygodnie nadawać i odbierać przesyłki. Urządzenie wysyłkowe w laboratorium automatycznie odsyła puste pojemniki na oddziały.

1 października 2014

Panel dotykowy AC-3000


Firma Aerocom wprowadziła do swojej stałej oferty panel dotykowy dla stacji systemu AC-3000. Panel dotykowy ułatwia obsługę stacji pocztowej, czyniąc dostęp do  jej wszystkich funkcji oraz wybierania adresów jeszcze szybszym.ekran_dotykowy_2A